Ahoj pôžička

  • Online žiadosť
  • Rýchle čerpanie
  • Dostupná od 400 € 
  • Maximálny limit čerpania 10.000 €
  • Splatnosť 1 až 8 rokov
  • Bez ručiteľa

naposledy poziadal : Pán Tibor  o 9.000 eur

V čom je Ahoj pôžička iná?

Ahoj pôžička je produkt určený pre ľudí so stabilným príjmom vo veku od 21 rokov. Ako zdroje príjmu pri tejto pôžičke sú akceptované príjmy z podnikania, zamestnania a dôchodok. K čerpaniu úveru vám stačí iba niekoľko dokumentov, ktoré stačí zaslať online. Vďaka tomu ušetríte svoj čas, žiadosť môžete vybaviť z pohodlia domova. 

 

Vďaka Ahoj pôžičke môžete mať peniaze rýchlo na svojom účte. Ak vyplníte online žiadosť a priložíte k nej všetky potrebné dokumenty, predbežné vyjadrenie v SMS môžete získať už do pár minút. Celý proces schvaľovania taktiež trvá odhadom iba jeden pracovný deň, vďaka čomu môžete mať peniaze na svojom účte naozaj veľmi rýchlo.

Ahoj pôžička skúsenosti: 

Patrik 25 rokov
Dnes je to už moja druhá Ahoj pôžička. Najprv som si požičal malú čiastku, ktorú som rýchlo splatil. Teraz som potreboval na rýchlo viac peňazí a vďaka online formuláru som získal peniaze veľmi rýchlo s dobrými podmienkami. Som maximálne spokojný.  

Najčastejšie otázky

Čo všetko potrebujem dokladovať? 

Pre získanie Ahoj Pôžičky je potrebné pripraviť si občiansky preukaz, e-mailovú adresu, telefónne číslo, výšku posledných troch mesačných príjmov, číslo bankového účtu a tiež výpis z predmetného účtu aspoň za posledný mesiac. (Postačuje výpis z internet bankingu.)

Aký je najrýchlejší spôsob získania pôžičky? 

Najrýchlejšie môžete získať pôžičku online. Vďaka online kalkulačke môžete okamžite požiadať o konkrétnu výšku pôžičky, neskôr vo formulári už iba doplníte potrebné dokumenty a vaša žiadosť je hotová. 

Ďalším spôsobom je pôžička cez telefón v pracovné dni od 8:00 do 18:00 a poslednou cestou je osobná žiadosť. Pri osobnej žiadosti ste však limitovaný rýchlosťou vybraného autorizovaného predajcu. 

Aká je maximálna výška? 

Čerpanie pôžičky Ahoj je limitované v medziach od 400 € do 10.000 € na dobu 1 až 8 rokov. 

Na čo si dať pozor? 

Ak chcete požiadať o pôžičku, dajte si pozor, aby ste v čase žiadosti neboli práceneschopní a nemali platobné problémy v iných inštitúciách. Tieto skutočnosti môžu viesť k zamietnutiu žiadosti. Rovnako vážnym dôvodom je aj fakt, že ste už v inej inštitúcii požiadali o odklad splátok. 

Kedy sa pôžička spláca? 

Pôžičky Ahoj sú splatné k dvadsiatemu dňu v mesiaci. Princíp splácania je jednoduchý. Na pridelený IBAN mesačne odosielate potrebnú čiastku s prideleným variabilným symbolom. Variabilný symbol je vždy číslo vašej zmluvy, ktoré je potrebné zapísať pri každej platbe. 

Dá sa pôžička splatiť predčasne? 

Ahoj pôžičky majú výhodu v možnosti platiť vyššie mesačné splátky než je minimálna splátka. Vďaka tomu si môžete skrátiť aj celú dobu splácania a ušetriť tak na pôžičke desiatky aj stovky eur. Všetko, čo klient platí navyše, je odpočítané od požičanej sumy v plnej výške bez akýchkoľvek poplatkov.